Matches

Jump to Round 1 2 3 4 5 5.1 6 6.1 7 7.1 8 8.1 9 9.1 Finals
Score Court

Round 1

Begin Fri, March 8th at 9:30am
Hußmann, Birgitt
Flag
Davis, Lesley
Flag
41 28 1 Head
Hansson, Ellen
Flag
Lenert, Petra
Flag
-3 30 1 Foot
Flatland, Anne-Lise
Flag
Voltin, Ulla
Flag
22 28 2 Head
Schwarten, Ina
Flag
van der Linde, Hilma
Flag
90 35 2 Foot
Stadmüller, Stefan
Flag
Blättel, Sascha
Flag
41 16 3 Head
Gjelseth, Pål
Flag
Cegiela, Lukasz
Flag
44 -6 3 Foot
Hußmann, Dieter
Flag
Slump, Herman
Flag
45 8 4 Head
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
Hoffmanns, Dieter
Flag
17 38 4 Foot
Uhl, Bernd
Flag
Davis, Peter
Flag
28 49 5 Head
Flatland, Hallvard
Flag
Schwarten, Oliver
Flag
35 23 5 Foot
Runge, Sebastian
Flag
Davis, Sean
Flag
44 34 6 Head
Hansson, Olav
Flag
Paar, Gerald
Flag
41 4 6 Foot
Runge, Marius
Flag
Huese, Ronald
Flag
70 -13 7 Head
Snilsberg, Bård
Flag
Engler, Jogi
Flag
26 29 7 Foot
Fluck, Hubert
Flag
Seaman, Trevor
Flag
13 -20 8 Head
Nielsen-Berg, Petter
Flag
Simon, Steffen
Flag
9 30 8 Foot

Round 2

Begin Fri, March 8th at 10:30am
Simon, Steffen
Flag
Fluck, Hubert
Flag
26 23 1 Head
Huese, Ronald
Flag
Seaman, Trevor
Flag
14 58 1 Foot
Paar, Gerald
Flag
Engler, Jogi
Flag
53 32 2 Head
Runge, Marius
Flag
Nielsen-Berg, Petter
Flag
51 44 2 Foot
Hansson, Olav
Flag
Runge, Sebastian
Flag
4 21 3 Head
Davis, Sean
Flag
Snilsberg, Bård
Flag
22 9 3 Foot
Grytten, Mona
Flag
Cegiela, Jessica
Flag
12 56 4 Head
Fluck, Fabienne
Flag
Nauta, Grietje
Flag
51 -12 4 Foot
Hoffmanns, Irene
Flag
Seaman, Cathy
Flag
38 13 5 Head
Gjelseth, Kristin
Flag
Brug, Ulrike
Flag
44 14 5 Foot
Schwarten, Oliver
Flag
Uhl, Bernd
Flag
45 27 6 Head
Slump, Herman
Flag
Davis, Peter
Flag
32 38 6 Foot
Cegiela, Lukasz
Flag
Hoffmanns, Dieter
Flag
39 35 7 Head
Hußmann, Dieter
Flag
Flatland, Hallvard
Flag
33 22 7 Foot
Gjelseth, Pål
Flag
Stadmüller, Stefan
Flag
19 15 8 Head
Blättel, Sascha
Flag
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
45 -3 8 Foot

Round 3

Begin Fri, March 8th at 11:30am
van der Linde, Hilma
Flag
Flatland, Anne-Lise
Flag
14 27 1 Head
Voltin, Ulla
Flag
Schwarten, Ina
Flag
15 22 1 Foot
Lenert, Petra
Flag
Hußmann, Birgitt
Flag
-9 31 2 Head
Davis, Lesley
Flag
Hansson, Ellen
Flag
30 21 2 Foot
Flatland, Hallvard
Flag
Slump, Herman
Flag
49 -3 3 Head
Uhl, Bernd
Flag
Hußmann, Dieter
Flag
31 22 3 Foot
Davis, Peter
Flag
Schwarten, Oliver
Flag
30 26 4 Head
Stadmüller, Stefan
Flag
Cegiela, Lukasz
Flag
34 41 4 Foot
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
Gjelseth, Pål
Flag
-6 -3 5 Head
Hoffmanns, Dieter
Flag
Blättel, Sascha
Flag
30 10 5 Foot
Nielsen-Berg, Petter
Flag
Huese, Ronald
Flag
35 20 6 Head
Fluck, Hubert
Flag
Runge, Marius
Flag
31 42 6 Foot
Seaman, Trevor
Flag
Simon, Steffen
Flag
5 18 7 Head
Runge, Sebastian
Flag
Paar, Gerald
Flag
35 -6 7 Foot
Snilsberg, Bård
Flag
Hansson, Olav
Flag
30 39 8 Head
Engler, Jogi
Flag
Davis, Sean
Flag
35 45 8 Foot

Round 4

Begin Fri, March 8th at 1:30pm
Hansson, Olav
Flag
Engler, Jogi
Flag
22 42 1 Head
Paar, Gerald
Flag
Davis, Sean
Flag
-3 14 1 Foot
Slump, Herman
Flag
Schwarten, Oliver
Flag
54 12 2 Head
Runge, Sebastian
Flag
Snilsberg, Bård
Flag
39 0 2 Foot
Brug, Ulrike
Flag
Hoffmanns, Irene
Flag
29 27 3 Head
Seaman, Cathy
Flag
Gjelseth, Kristin
Flag
19 33 3 Foot
Huese, Ronald
Flag
Simon, Steffen
Flag
11 30 4 Head
Runge, Marius
Flag
Seaman, Trevor
Flag
70 18 4 Foot
Nauta, Grietje
Flag
Grytten, Mona
Flag
29 43 5 Head
Cegiela, Jessica
Flag
Fluck, Fabienne
Flag
19 30 5 Foot
Gjelseth, Pål
Flag
Hoffmanns, Dieter
Flag
19 57 6 Head
Cegiela, Lukasz
Flag
Blättel, Sascha
Flag
14 21 6 Foot
Stadmüller, Stefan
Flag
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
28 37 7 Head
Nielsen-Berg, Petter
Flag
Fluck, Hubert
Flag
-2 0 7 Foot
Flatland, Hallvard
Flag
Uhl, Bernd
Flag
28 37 8 Head
Hußmann, Dieter
Flag
Davis, Peter
Flag
15 12 8 Foot

Round 5

Begin Fri, March 8th at 2:30pm
Hoffmanns, Dieter
Flag
Stadmüller, Stefan
Flag
5 52 1 Head
Blättel, Sascha
Flag
Gjelseth, Pål
Flag
20 45 1 Foot
Davis, Peter
Flag
Flatland, Hallvard
Flag
7 14 2 Head
Schwarten, Oliver
Flag
Hußmann, Dieter
Flag
8 43 2 Foot
Seaman, Trevor
Flag
Nielsen-Berg, Petter
Flag
48 -12 3 Head
Simon, Steffen
Flag
Runge, Marius
Flag
12 34 3 Foot
Engler, Jogi
Flag
Runge, Sebastian
Flag
32 36 4 Head
Davis, Sean
Flag
Hansson, Olav
Flag
16 71 4 Foot
Hansson, Ellen
Flag
Hußmann, Birgitt
Flag
27 36 5 Head
Davis, Lesley
Flag
Lenert, Petra
Flag
15 36 5 Foot
Schwarten, Ina
Flag
Flatland, Anne-Lise
Flag
84 56 6 Head
Voltin, Ulla
Flag
van der Linde, Hilma
Flag
38 51 6 Foot
Seaman, Cathy
Flag
Brug, Ulrike
Flag
22 6 7 Head
Gjelseth, Kristin
Flag
Hoffmanns, Irene
Flag
29 24 7 Foot
Fluck, Fabienne
Flag
Grytten, Mona
Flag
39 18 8 Head
Cegiela, Jessica
Flag
Nauta, Grietje
Flag
29 47 8 Foot

Round 5.1

Begin Fri, March 8th at 3:30pm
Fluck, Hubert
Flag
Huese, Ronald
Flag
62 10 2 Head
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
Cegiela, Lukasz
Flag
-4 25 2 Foot
Snilsberg, Bård
Flag
Paar, Gerald
Flag
15 -2 5 Head
Uhl, Bernd
Flag
Slump, Herman
Flag
85 41 5 Foot

Round 6

Begin Sat, March 9th at 9:30am
Fluck, Fabienne
Flag
Brug, Ulrike
Flag
1 0 1 Head
Hoffmanns, Irene
Flag
Grytten, Mona
Flag
0 1 1 Foot
Hußmann, Birgitt
Flag
van der Linde, Hilma
Flag
1 0 2 Head
Cegiela, Jessica
Flag
Seaman, Cathy
Flag
1 0 2 Foot
Lenert, Petra
Flag
Flatland, Anne-Lise
Flag
0 1 3 Head
Voltin, Ulla
Flag
Davis, Lesley
Flag
1 0 3 Foot
Schwarten, Ina
Flag
Hansson, Ellen
Flag
1 0 4 Head
Gjelseth, Kristin
Flag
Nauta, Grietje
Flag
1 0 4 Foot
Cegiela, Lukasz
Flag
Flatland, Hallvard
Flag
0 1 5 Head
Runge, Marius
Flag
Engler, Jogi
Flag
1 0 5 Foot
Gjelseth, Pål
Flag
Uhl, Bernd
Flag
0 1 6 Head
Simon, Steffen
Flag
Davis, Sean
Flag
1 0 6 Foot
Runge, Sebastian
Flag
Seaman, Trevor
Flag
0 1 7 Head
Davis, Peter
Flag
Hoffmanns, Dieter
Flag
0 1 7 Foot
Hußmann, Dieter
Flag
Stadtmüller, Stefan
Flag
1 0 8 Head
Hansson, Olav
Flag
Fluck, Hubert
Flag
0 1 8 Foot

Round 6.1

Begin Sat, March 9th at 10:30am
Slump, Herman
Flag
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
0 1 1 Head
Blättel, Sascha
Flag
Schwarten, Oliver
Flag
1 0 1 Foot
Snilsberg, Bård
Flag
Huese, Ronald
Flag
1 0 2 Head
Nielsen-Berg, Petter
Flag
Paar, Gerald
Flag
0 1 2 Foot

Round 7

Begin Sat, March 9th at 10:30am
Hansson, Olav
Flag
Stadtmüller, Stefan
Flag
0 1 3 Head
Davis, Peter
Flag
Runge, Sebastian
Flag
0 1 3 Foot
Davis, Sean
Flag
Gjelseth, Pål
Flag
1 0 4 Head
Cegiela, Lukasz
Flag
Engler, Jogi
Flag
1 0 4 Foot
Lenert, Petra
Flag
Brug, Ulrike
Flag
1 0 5 Head
Davis, Lesley
Flag
Nauta, Grietje
Flag
1 0 5 Foot
Hoffmanns, Irene
Flag
Hansson, Ellen
Flag
1 0 6 Head
Schwarten, Ina
Flag
Grytten, Mona
Flag
1 0 6 Foot
Gjelseth, Kristin
Flag
Voltin, Ulla
Flag
1 0 7 Head
Fluck, Fabienne
Flag
Flatland, Anne-Lise
Flag
1 0 7 Foot
Seaman, Cathy
Flag
van der Linde, Hilma
Flag
1 0 8 Head
Hußmann, Birgitt
Flag
Cegiela, Jessica
Flag
1 0 8 Foot

Round 7.1

Begin Sat, March 9th at 11:30am
Runge, Marius
Flag
Flatland, Hallvard
Flag
1 0 1 Head
Uhl, Bernd
Flag
Simon, Steffen
Flag
1 0 1 Foot
Seaman, Trevor
Flag
Hoffmanns, Dieter
Flag
1 0 2 Head
Hußmann, Dieter
Flag
Fluck, Hubert
Flag
1 0 2 Foot
Paar, Gerald
Flag
Blättel, Sascha
Flag
0 1 3 Head
Snilsberg, Bård
Flag
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
0 1 3 Foot
Nielsen-Berg, Petter
Flag
Schwarten, Oliver
Flag
0 1 4 Head
Huese, Ronald
Flag
Slump, Herman
Flag
0 1 4 Foot

Round 8

Begin Sat, March 9th at 11:30am
Fluck, Fabienne
Flag
Hußmann, Birgitt
Flag
1 0 5 Head
Schwarten, Ina
Flag
Gjelseth, Kristin
Flag
0 1 5 Foot
Cegiela, Jessica
Flag
Flatland, Anne-Lise
Flag
0 1 6 Head
Brug, Ulrike
Flag
van der Linde, Hilma
Flag
0 1 6 Foot
Hoffmanns, Irene
Flag
Davis, Lesley
Flag
1 0 7 Head
Seaman, Cathy
Flag
Lenert, Petra
Flag
1 0 7 Foot
Nauta, Grietje
Flag
Hansson, Ellen
Flag
0 1 8 Head
Voltin, Ulla
Flag
Grytten, Mona
Flag
1 0 8 Foot

Round 8.1

Begin Sat, March 9th at 1:30pm
Stadtmüller, Stefan
Flag
Runge, Sebastian
Flag
1 0 1 Head
Davis, Sean
Flag
Cegiela, Lukasz
Flag
1 0 1 Foot
Gjelseth, Pål
Flag
Engler, Jogi
Flag
1 0 2 Head
Hansson, Olav
Flag
Davis, Peter
Flag
1 0 2 Foot
Runge, Marius
Flag
Uhl, Bernd
Flag
1 0 3 Head
Seaman, Trevor
Flag
Hußmann, Dieter
Flag
1 0 3 Foot
Flatland, Hallvard
Flag
Simon, Steffen
Flag
1 0 4 Head
Hoffmanns, Dieter
Flag
Fluck, Hubert
Flag
0 1 4 Foot

Round 9

Begin Sat, March 9th at 1:30pm
Hoffmanns, Irene
Flag
Seaman, Cathy
Flag
1 0 5 Head
Brug, Ulrike
Flag
Nauta, Grietje
Flag
1 0 5 Foot
Hansson, Ellen
Flag
van der Linde, Hilma
Flag
1 0 6 Head
Lenert, Petra
Flag
Davis, Lesley
Flag
0 1 6 Foot
Blättel, Sascha
Flag
Hanssen-Tangen, Terje
Flag
1 0 7 Head
Snilsberg, Bård
Flag
Paar, Gerald
Flag
1 0 7 Foot
Slump, Herman
Flag
Schwarten, Oliver
Flag
0 1 8 Head
Nielsen-Berg, Petter
Flag
Huese, Ronald
Flag
1 0 8 Foot

Round 9.1

Begin Sat, March 9th at 2:30pm
Stadtmüller, Stefan
Flag
Davis, Sean
Flag
1 0 2 Head
Cegiela, Lukasz
Flag
Runge, Sebastian
Flag
0 1 2 Foot
Flatland, Anne-Lise
Flag
Voltin, Ulla
Flag
1 0 4 Head
Grytten, Mona
Flag
Cegiela, Jessica
Flag
0 1 4 Foot
Flatland, Hallvard
Flag
Fluck, Hubert
Flag
0 1 5 Head
Engler, Jogi
Flag
Davis, Peter
Flag
0 1 5 Foot
Hansson, Olav
Flag
Gjelseth, Pål
Flag
0 1 6 Head
Hoffmanns, Dieter
Flag
Simon, Steffen
Flag
1 0 6 Foot

Round Finals

Begin Sat, March 9th at 3:00pm
Runge, Marius
Flag
Seaman, Trevor
Flag
1 0 1 Head
Hußmann, Dieter
Flag
Uhl, Bernd
Flag
0 1 1 Foot
Fluck, Fabienne
Flag
Gjelseth, Kristin
Flag
1 0 3 Head
Schwarten, Ina
Flag
Hußmann, Birgitt
Flag
1 0 3 Foot